Szybka nawigacja dla czytników ekranu:

SPWR: Do rodziców podopiecznych SPWR [24. 03. 2020]

Szanowni  Rodzice !

 

Znaleźliśmy się  w sytuacji nieprzewidywalnej  i niezwykle trudnej w naszym życiu, wszyscy po raz pierwszy.

Najważniejsze teraz to ratowanie zdrowia i życia, ochrona każdego życia.

Dlatego wszyscy musimy przetrwac kwarantannę społeczną, bo taka jest wyższa konieczność.

...

 

Sytuacja, w której się znaleźliśmy wymaga od nas wszystkich zmiany myślenia i działania.. Wobec braku możliwości realizacji naszych zadań, w bezpośrednim kontakcie  z  dziećmi oraz Wami, podjęliśmy  nową dla nas i  trudną dla was i nas drogę kontaktu on line .

Proponujemy Państwu rozmowy telefoniczne z naszymi specjalistami, materiały terapeutyczne ,edukacyjne , oraz kontakty przez komunikatory, e-maile, Facebook -Specjalistyczny Punkt Wczesnej Rewalidacji ,Messenger itp.

 

Przekazujemy wam równolegle z indywidualnymi zaleceniami zgodnie  z  programami terapii  ,propozycje zabaw ogólne, materiały do zabaw i terapii w domu , z których w zależności od możliwości psychoruchowych naszych podopiecznych oraz  waszych możliwości możecie Państwo skorzystać.

 

Pozostajemy wszyscy z nadzieją, iż ta ogromnie trudna sytuacja epidemii skończy się jak najszybciej  i będziemy mogli wrócić do naszej normalności.

 

Oficjalne informacje umieszczamy  na stronie fundacji  www  oraz naszym facebooku.Na obecną chwilę nasze władze proponują pracę według dostępnych metod, poniżej link, który przeniesie Państwa w świat propozycji stworzonych przez MEN:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

 

Na dzień  dzisiejszy  nasza praca zdalna zostaje przedłużona do 10 kwietnia. Bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Pozostaje wdzięczna specjalistom, opiekunom za podjecie  tematu  i trudu jego realizacji, a Państwu  rodzicom za okazane zrozumienie i chęć współpracy.

Wszystkim życzę zdrowia i dużo sił każdego dnia.

 

 

Krystyna  Gwizdoń

dyrektor     SPWR

 

Wracaj
Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Świętego Piotra 9, 41-500 Chorzów
telefon: (32) 241-11-13, fax: (32) 241-12-02
e-mail: fundacja@rfpn.org
 
projekt i wykonanie: kudlacik.eu