Szybka nawigacja dla czytników ekranu:

PFRON: PROJEKT PFRON GRUPA WSPARCIA BIELSKO - BIAŁA [24. 05. 2017]

Drodzy  Rodzice zapraszamy  na sobotni 

Warsztat Świadomego Życia!


Miejsce: Specjalistyczny Punkt Wczesnej Rewalidacji Filia Bielsko - Biała ul.  Reymonta 5

43-300 Bielsko-Biała

Godzina : 11:00 - 15:00Będzie to spotkanie poświęcone budzeniu świadomości zdrowego i szczęśliwego życia poprzez praktykę jogi oraz wykładowi o zdrowym żywieniu. Pewnie zadajesz sobie pytanie czym jest joga, a może ciągle pytasz siebie czy to co jem ja i moja rodzina jest zdrowe? Na sobotnim spotkaniu dowiesz się jak zadbać o siebie poprzez ruch i dietę, jak wprowadzić zdrowy tryb życia. Jak pomóc sobie i swojej rodzinie. Dołącz do nas i doświadcz!

Nasza prowadząca Ania to wielka podróżniczka i pasjonatka życia. Z zawodu jest psychologiem i trenerem zdrowego trybu życia. Temat jogi, pracy z ciałem poprzez ruch i taniec oraz temat zdrowego trybu życia zgłębia od kilku lat, w czym pomagają jej podróże i spotkania z niezwykłymi ludźmi.

 

Czym jest joga?

Joga jest starożytnym systemem, który przez tysiące lat pomagał ludziom w odszukaniu równowagi życiowej. Dopiero od niedawna stała się "popularna" w świecie zachodnim.  Praktyka jogi może pomóc każdemu, nie ma znaczenia jaka obecnie jest twoja kondycja fizyczna, psychiczna czy duchowa. Joga na pewno jest "pozytywną inwestycją" twojego czasu, która szybko ci się zwróci!

Wracaj
Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Świętego Piotra 9, 41-500 Chorzów
telefon: (32) 241-11-13, fax: (32) 241-12-02
e-mail: fundacja@rfpn.org
 
projekt i wykonanie: kudlacik.eu