Szybka nawigacja dla czytników ekranu:

Aktualności

Fundacja: OGŁOSZENIE O PRACĘ PSYCHOLOG [08. 12. 2017]

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym z siedzibą w Chorzowie zatrudni  (forma umowy do ustalenia) we wczesnej interwencji dzieci niewidomych i niedowidzących ze sprzężoną niepełnosprawnością (od 0 do 7 lat)"

  

PSYCHOLOGA 

Fundacja: OGŁOSZENIE O PRACĘ TYFLOPEDAGOG / OLIGOFRENOPEDAGOG [08. 12. 2017]

Oferta pracy

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym z siedzibą w Chorzowie zatrudni (umowa o pracę) we wczesnej interwencji dzieci niewidomych i niedowidzących ze sprzężoną niepełnosprawnością (od 0 do 7 lat)"

  

TYFLOPEDAGOGA / OLIGOFRENOPEDAGOG do filii w BIELSKU - BIAŁEJ


TYFLOPEDAGOGA / OLIGOFRENOPEDAGOG do filii w CHORZOWIE

PFRON: PFRON HARMONOGRAMY WRZESIEŃ - GRUDZIEŃ [01. 12. 2017]

Szanowni Państwo,

 

Poniżej przedstawiamy Państwu harmonogramy wsparcia w ramach projektu „Kompleksowa rehabilitacja dzieci niewidomych, niedowidzących, ze sprzężoną niepełnosprawnością w wieku do lat 18  z terenu województwa śląskiego” współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie umowy nr ZZO/000105/D/12 z dnia 11 maja 2017 roku.  

PFRON: Dokumentacja wsparcia PRFON [24. 11. 2017]

Dokumentacja prowadzonego wsparcia, realizowanego w ramach dofinansowania ze środków PFRON (Bielsko, Chorzów, Częstochowa, Rybnik, Zawiercie, Ziemięcice)

Fundacja: Środki z 1% za rok 2016 [13. 11. 2017]

Informujemy, że dostępne są już środki z 1% 

Fundacja: Szkolenie "Poznanie podstawowych zasad ekonomii społecznej i działań publicznych drogą do reintegracji społecznej i zawodowej " [13. 11. 2017]

Szkolenie:

 

„Poznanie podstawowych zasad ekonomii społecznej i działań publicznych drogą do reintegracji społecznej i zawodowej ”.

 

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym z siedzibą w Chorzowie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu: „Poznanie podstawowych zasad ekonomii społecznej i działań publicznych drogą do reintegracji społecznej i zawodowej”, które odbędzie się w dniu 20-11-2017r. w godzinach 8:30-15:30 w Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym, w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9. 


 

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, fundacji, stowarzyszeń, wolontariuszy z terenu subregionu centralno-zachodniego województwa śląskiego, tj. Miast: Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie oraz Powiatów: Tarnogórskiego i Lublinieckiego.

Fundacja: Rusza rekrutacja do projektu "Nie widzieć barier - rozwój usług społecznych  w gminie Zbrosławice" [07. 11. 2017]

Rodzaje wsparcia przewidziane w projekcie:

 1. Utworzenie świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci
 2. Specjalistyczne zajęcia z SI
 3. Specjalistyczne zajęcia z muzykoterapii
 4. Zajęcia z psychologiem 
 5. Zajęcia ze specjalistą pedagogiem/tyflopedagogiem
 6. Wsparcie opiekunów medycznych
 7. Opieka wychowawcy świetlicy
 8. Zajęcia ze specjalistą ruchu
 9. Zajęcia z logopedą - konsultacje indywidualne połączone z warsztatami emisji głosu
 10. Wyjazdy na basen, do kina oraz teatru
 11. Wsparcie dzieci w środowisku lokalnym poprzez zaangażowanie następujących specjalistów:
 • rehabilitant
 • pedagog
 • tyflopedagog
 • psycholog
 • logopeda

Fundacja: Szkolenie "Poznanie podstawowych zasad ekonomii społecznej i działań publicznych drogą do reintegracji społecznej i zawodowej " [06. 11. 2017]

Szkolenie:

 

„Poznanie podstawowych zasad ekonomii społecznej i działań publicznych drogą do reintegracji społecznej i zawodowej ”.

 

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym z siedzibą w Chorzowie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu: „Poznanie podstawowych zasad ekonomii społecznej i działań publicznych drogą do reintegracji społecznej i zawodowej”, które odbędzie się w dniu 13-11-2017r. w godzinach 8:30-15:30 w Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym, w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9. 


 

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, fundacji, stowarzyszeń, wolontariuszy z terenu subregionu centralno-zachodniego województwa śląskiego, tj. Miast: Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie oraz Powiatów: Tarnogórskiego i Lublinieckiego.

Fundacja: OFERTA PRACY FIZJOTERAPEUTA [31. 10. 2017]

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym z siedzibą w Chorzowie zatrudni we wczesnej interwencji dzieci niewidomych i niedowidzących ze sprzężoną niepełnosprawnością (od 0 do 7 lat)"

  

Fundacja: OFERTA PRACY PIELĘGNIARKA [31. 10. 2017]

Regionalna  Fundacja  Pomocy Niewidomym z siedzibą w Chorzowie zatrudni    we wczesnej interwencji dzieci niewidomych i niedowidzących ze sprzężoną niepełnosprawnością (od 0 do 8 lat) Grupa Dzienna SPWR oraz z przedszkolu na terenie Chorzowa :

 

Pielęgniarkę

Lub Ratownika medycznego

Lub Pedagoga  z przygotowaniem medycznym

Strona 1 z 19 > >>

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Dąbrowskiego 55a, 41-500 Chorzów
telefon: (32) 241-11-13, fax: (32) 241-12-02
e-mail: fundacja@rfpn.org
 
projekt i wykonanie: kudlacik.eu